Bilgi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yıldız Entegre, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın Forma Sponsoru Oldu

Yıldız Entegre, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nın Forma Sponsoru Oldu

Yıldız Entegre, spora verdiği desteğe voleybolu da ekledi. 

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın 2023-2024 sezonu forma sponsoru Yıldız Entegre oldu. 

Orman ürünleri sektörünün dünyada ve Türkiye’de lider şirketlerinden olan Yıldız Entegre spora verdiği desteğe devam ediyor. Şirket, son olarak Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Beyazıt, Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan, Fenerbahçe Opet Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik katıldı. Anlaşma kapsamında bu yıl Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Sultanlar Ligi’nde Yıldız Entegre’nin forma sponsorluğunda sahaya çıkacak. 

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, “Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak, Yıldız Entegre ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak, yıllardır büyük bir kararlılıkla sahada mücadeleyi bırakmadan başarılar elde ediyoruz. Yıldız Entegre ile yaptığımız iş birliği, takımımızın geleceğini parlatacak, yeni başarılar elde etmemize yardımcı olacak ve Türk sporuna olan desteğimizi katbekat daha da artıracak. Kadınların ve kadın sporcuların önemi, sadece sahada değil, toplumun her alanında büyük bir etki yaratıyor. Bir kadın olarak büyük bir gururla ifade ediyorum ki kadınların gücü, azmi ve başarıları toplumumuzun her köşesinde ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Cumhuriyetimizin 100. yılında bu önemli anı, kadınlarımızın spor alanındaki başarılarına ve kadınların gücüne ithaf ediyoruz.”

Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin daha gelişmiş ve müreffeh bir ülke olmasının yolu, ekonomik ve toplumsal hayatta kadınların önünü açan, daha kapsayıcı politikalar üretilmesinden geçiyor. Bu noktada ülkemizin köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak bize de büyük sorumluluk düştüğüne inanıyor ve bunun gereğini yerine getirmek için kadının gücünü ortaya çıkaran projeler geliştirmeye yöneliyoruz. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın forma sponsoru olmamızı da bu kapsamda değerlendiriyor ve ülkemizin güzide kulüplerinden Fenerbahçe’nin, başarısı dillere destan Sarı Melekleri ile çok başarılı bir şekilde yol alacağımıza inanıyoruz. Bu sezon şirket olarak voleybol ailesine katılmaktan dolayı çok mutluyuz ve büyük gurur duyuyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM