Bilgi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vodafone Business, Depremden Etkilenen İşletmelerin Yanında Duruyor

Vodafone Business, Depremden Etkilenen İşletmelerin Yanında Duruyor

Depremden etkilenen işletmelerin yanında duran Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme gibi ihtiyaç duyduğu teknolojik çözümleri ‘Destek Paketi’ ile 6 ay ücretsiz, 18 ay indirimli olacak şekilde karşılıyor.

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, depremden etkilenen Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ olmak üzere OHAL ilan edilen 11 ilde işletmelerin çarklarını tekrar çevirebilmelerine Destek Paketi ile destek olmaya devam ediyor. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu Bulut Bilişim, Veri Kurtarma-Yedekleme ve Radiolink gibi teknolojik çözümleri en uygun şekilde sunmayı hedefleyen Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını, 6 ay ücretsiz, 18 ay indirimli olacak şekilde karşılıyor. 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Yaşadığımız bu felaketin yaralarını hep birlikte sarabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sağladığımız Destek Paketi ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elâzığ olmak üzere 11 ilimizde deprem felaketinden etkilenen işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 11 ilimizde yer alan işletmeler Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip. İşletmelerin bundan sonraki süreçte elde edeceği verimlilik artışları ve performans kazanımları, ülkemizin ekonomik büyümesi açısından da kritik bir rol oynayacak. Vodafone Business olarak, tüm imkânlarımızı kullanacak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Destek Paketi neleri kapsıyor?

Destek Paketi; Bulut Bilişim, Veri Kurtarma ve Yedekleme ve Radiolink Mini hizmetini kapsıyor. Bulut Bilişim hizmetinde işletmeler, Türkiye’de bulunan son teknolojiye sahip Vodafone Veri Merkezlerindeki bulut altyapısına verilerini ve iş yüklerini taşıyabiliyor, esnek, yedekli ve yüksek erişilebilirlikli altyapıyı güvenle kullanabiliyor. Veri Kurtarma ve Yedekleme hizmetinde işletmeler, kritik verilerini kaybetmeden operasyonlarına devam edebiliyor, iş sürekliliğini güvence altına alabiliyor. Radiolink Mini hizmetinde işletmeler, işin devamlılığını her koşulda sağlamak için, düşük maliyetli, esnek ve hızlı kurulum sunan, hasar durumunda hızlı şekilde yapılandırılan Radiolink internet hizmeti kullanabiliyor ve işletmesinin internet erişimini sağlayabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM