Bilgi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Moon platform ile mimari tasarımlar yapay zekayla buluşuyor

Moon platform ile mimari tasarımlar yapay zekayla buluşuyor

MOON PLATFORM İLE MİMARİ TASARIMLAR YAPAY ZEKAYLA BULUŞUYOR

Yakın zamanda ulusal ve uluslararasında örneği olmayan ve ilk kez Türkiye’de faaliyete geçecek olan Moon Platform’u duyuran Sefer Doğan Özdoğan; üreticiler, mimarlar, tedarikçiler ve tasarımcıları bir araya getirecek.

 

Endüstri normlarını yeniden şekillendiren, yapay zekâ destekli bir yazılım programı olan MOON Platform, mimari firmalar ve üreticiler için çözüm sunmaya hazırlanıyor. İngiltere merkezli olan ve yakın zamanda Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak olan platform, MOON On, MOON Business, MOON CRM ve MOON Demonte olmak üzere dört farklı kategoride hizmet sunacak.

        MOON Platform ile Yaratıcılık Sınırlarını Zorla!

Yapay zekâ algoritmaları ile kullanıcıların tercihlerini ve davranışlarını analiz eden MOON; içeriği ve önerileri kişiselleştiriyor böylece her kullanıcıya özel benzersiz bir deneyim sunuyor. Tüm paydaşlarına yaratıcılığın ve inovasyonun ışığında tasarım dünyasını dönüştürmeye adanmış bir platform sunan Moon; kullanıcıları global pazarda öne çıkarırken aynı zamanda iş ağlarını genişletme imkânı da sunacak. 

Geleceği İnşa Etmek Mümkün!

Mimarlar, üreticiler ve tasarım tutkunları için güçlü bir buluşma noktası olan Moon Platform; geleceği farklı bir vizyonla inşa etmek, sınırları zorlamak ve yaratıcılığı özgürce ortaya koyabilmek için teknolojiden destek aldı. Kullanıcıların ve üreticilerin yaşadığı eksiklikleri yeni bir girişimcilik örneğiyle ortadan kaldırmaya hazırlanan Sefer Doğan Özdoğan: ‘Üretici firmaların sorunlarını görmeye başladıkça bu proje üzerinde düşünmeye başladım. Bu süre zarfında Türkiye ve Avrupa’daki mimarlık firmalarının da ihtiyaçlarını görebilme şansım oldu. Yani aslında bir tarafın eksikliği, diğer tarafın ihtiyacı tamamlandığında ortaya çok güzel bir girişimcilik örneği çıkmış oldu. Biz Moon Platform ile yeni bir sektörün zeminini oluşturuyoruz.’ sözlerine yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM