Bilgi

 • DOLAR
  $1.312,6500
 • EURO
  $0,2902
 • ALTIN
  $34.916,0000
 • BIST
  1,2112
Kadıköy İlaçlama

Kadıköy İlaçlama

Kadıköy İlaçlama

Kadıköy ilaçlama firması olarak uzun yıllardır kurumsal anlamda böcek ve haşere ilaçlama işi ile uğraşmaktayız. İlaçlama tekniklerimiz ve çalışan personellerimiz sayesinde bugüne kadar insan sağlığına zarar verecek hiçbir olayla karşılaşmadık. Tecrübemize ve kalitemizi bu anlamda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.  İlaçlama firmamız birçok firmaya göre daha uygun ücretler ile çalışma sağlamaktadır.  Ayrıca haşere kontrol uygulamalarımız, uluslararası denetim standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir.

Küçük boyutlarına rağmen yaşam alanlarında olan böcekler ve haşeratların insan sağlığına olumsuz etkileri olmakta hatta akrepler soktuklarında ölüm ile sonuçlanan olaylar meydana gelebilmektedir. Farelerinde çeşitli hastalıklara neden oldukları bilinmektedir. Bunların önlenmesi için ise belli aralıklar ile yaşam alanlarının ilaçlanması önem taşımaktadır. Modern ilaçlama yöntemlerimiz ile sorununuza kesin çözüm sunmakta böcek ve haşeratın yok olmasını sağlamanın yanında arındırarak tekrar oluşumunu da önlemekteyiz

Kadıköy Böcek İlaçlama Tekniklerimiz

İlaçlama tekniklerimiz ve ilaçlarımız haşarının türüne göre ve kişinin sağlık hassasiyetlerine göre değişiklik göstermektedir.  En çok ilaçlama yaptığımız böcek türleri;

 • Yürüyen haşereler
 • Uçan haşereler
 • Kemirgen haşereler ve diğer haşereler olmak üzere birçok çeşide ayrılır.

Kadıköy ilaçlama firması olarak özellikle yaz aylarında haşere ve kemirgen türleri sıklıkla meydana gelen şikâyetler ile karşılaşmaktayız. Yaşadığınız ortamda haşerelerin varlığını tespit eder etmez ciddiye almanız ve önemsemeniz gerekir. Çünkü görülen bir haşerenin arkasında binlerce haşere olduğu bilinmektedir. Haşereler karanlık yerleri çok sevdiği için gündüz nadiren görünebilirler. Bu nedenle de dikkatli olmalı ve haşerat oluşumunda şüphe duymanız halinde firmamız ile iletişime geçerek gerekli kontrollerin uzman ekiplerimiz tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Uzman ekiplerimizin gerçekleştireceği kontrol sırasında ortamda böcek ya da haşerat olduğu tespit edildiğinde cinsi de tespit edilerek buna uygun çözümler üretilmektedir..

Kadıköy İlaçlama

Kadıköy ilaçlama firması olarak her türlü haşere ile mücadele ederek olumlu sonuçlar almaktayız.  İlaçlama yaptıktan 21 gün sonraya kadar haşereler ve kemirgenler görülmesi durumunda ücret iadesi yapmaktayız. Sağlığa zarar vermeyen ilaçlar kullanarak çocuklarınızın ve sizin sağlığınızı riske atmayacak şekilde çalışma gerçekleştiririz. Uzman ekibimizin etkin ve profesyonel yöntemleriyle yapılan ilaçlamalar sonucunda böcekler kesin olarak evinizden uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM