Bilgi

 • DOLAR
  $1.736,23
 • EURO
  $0,3821
 • ALTIN
  $28.659,7
 • BIST
  1,0736
Protez Uygulamasında Modern Çözüm

Protez Uygulamasında Modern Çözüm

Dişlerde meydana gelen çürükler ve benzeri sorunlar protez uygulamaları ile tedavi ediliyor. Modern Pendik diş kliniği kategorisinde protez uygulamaları başarılı bir şekilde uygulanıyor. Protezlerin kullanım özelliği bu kategoride önemlidir. Güncel özellikleriyle protez uygulamaları diş eti ve diş kemiği ile uyumlu özelliklere sahiptir.

 

Protez, insan vücudu ile uyumlu olan özel bir metaldir. Dizlerde ve bel kısmında kullanılan protezler, dişlerde de kullanılabilir. Bu kategoride en çok tercih edilen yöntemler;

1- Sabit protezler,

2- Hareketli protezler,

3- İmplant destekli protezler,

4- Zirkonyum uygulamalarıdır. Diş tedavisinde önemli bir yere sahip olan protezler özel muayene işlemi sonrasında kolay bir şekilde uygulanabilir.

 

Protez Uygulaması Aşamalıdır

 

Diş protezi yaptıracak olanlar protez uygulamasında bazı aşamalardan geçmektedir. Bu aşamalarda protezin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde etkili rol oynar. En önemli konu bu kategoride ilk aşamadır. Uygulama yapılacak dişin incelenmesi ve röntgen filminin çekilmesi uygulama programının oluşmasında etkilidir. Uzman Pendik diş kliniği yaptığı inceleme işlemi sonrasında protez kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

 

 Protez Tedavisi Diş Problemini Çözüyor

 

Diş tedavisinde ağız sağlığı için en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan protez diş tedavi yöntemi kısa sürede uyum sağlıyor. Ağız ve diş sağlığına özel zirkonyum tedavi yöntemi, bu kategoride oldukça etkili oluyor. İmplant destekli protezler de aynı şekilde zirkonyum tedavi yöntemi kadar etkili sonuç veriyor. Ağız diş yapısı ile uyumlu olan protezler ve implant tedavi yöntemleri başarılı sonuç veriyor. Her yaştan hasta için uygulanabilen diş tedavi yöntemleri ağız sağlığı kategorisinde öne çıkan konulardan birini oluşturuyor.

 

Ağız Sağlığı ve Protez Tedavisi

 

Diş çürüklerinin tedavisinde tercih edilen ve ağız sağlığını doğrudan etkileyen protez uygulaması, başarılı ve etkili sonuç veriyor. Dişlerde meydana gelen sorunların kısa sürede çözülebilmesinde etkili olan ağız sağlığı ve protez tedavi yöntemi kısa sürede uygulanıyor. Protez tedavi yönteminde tedavi edilen dişler normal dişler gibi kullanılabiliyor. Uyum sürecinden sonra hasta diş kullanımı konusunda problem yaşamıyor. Pendik diş kliniği tedavi sonrası şikayetleri değerlendiriyor. Tedavinin ilk aşamasından son aşamasına kadar bütün kategorilerde tedavi takip ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM