Bilgi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İl Başkanı Hasan Ekici’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Başkanı Hasan Ekici’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, 30 Ağustos'un Türk milletinin tarihinde bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici 99 yıl önce 30 Ağustos tarihinde kazanılan kutlu zaferin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Mesajında 30 Ağustos'un Türk milletinin tarihinde bir dönüm noktası olduğuna dikkat çeken Başkan Hasan Ekici "30 Ağustos, Zafer Bayramıyla taçlandırılan bir istiklal mücadelesiydi. 99 yıl önce Aziz Türk Milletimizin birlik ve beraberliğini yıkmaya tevessül eden girişimlere karşı verilen güçlü bir mücadele örneğiydi. Şimdi de başta Ege’de olmak üzere Ülkemizin dört bir yanında aynı minvalde girişimlerle karşı karşıyayız. Ülkemizin bütünlüğü için yürüttüğümüz kararlı istiklal mücadelemizin coşkusunu birlik ve beraberlikle tek yürek olarak kutlayacağız. Hiç şüphesiz, Aziz Türk Milleti bundan 103 yıl önce olduğu gibi birlik ve beraberliğimize göz dikenlere bugün de aynı kardeşlik ruhu içerisinde cevap verecektir.

 

30 Ağustos Zaferi'nin 99.'uncu yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyor, Türk Milletini; Sağcı, Solcu, Türk, Kürt, Alevi, Sunni gibi kutuplara ayırmadan, birlik ve beraberliğimizin sembolü, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum" İfadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Geçmişten ders almadan Geleceğe güvenle bakamayiz. Geleceğin sahipleri olarak çok çalışmamız ve liderimiz Prof.dr.Ahmet Davutoğlu önderliğinde hedefe ulaşmak için mucadelemiz surecek

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM