Bilgi

 • DOLAR
  $3.325,4500
 • EURO
  $0,7797
 • ALTIN
  $43.150,9900
 • BIST
  1,1417
Katılımevim ile Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın

Katılımevim ile Hayallerinize Bir Adım Daha Yaklaşın

Gayrimenkul edinmek geleceğe yapılabilecek en güvenli yatırım seçeneklerinden biridir. Ev alarak bugününüze katkı sağlarken aynı zamanda gelecekteki hayat standardınızı da belirli bir seviyede tutma garantisi kazanırsınız. Fakat günümüz şartlarında ev sahibi olmak için ödemeniz gereken miktar oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmış durumdadır. Bir de bu miktarlara eklenen yüksek faizli kredilerle birlikte artık faizsiz ev sahibi olmak imkansız bir hale gelmiştir.

Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve bir eviniz olsun istiyorsanız kendinizden ve hayatınızdan ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Ev sahibi olmak için başvurduğunuz kurumların tasarladığı ödeme planları sebebiyle hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısına bir de yüksek faizli krediler eklenmektedir. Bu şartlar altında faizsiz ev alma şansınız oldukça düşüktür. Tüm bunlara ek olarak ödediğiniz yüksek kredi borçlarından hayat kaliteniz de düşer ve böylece bir ev sahibi olsanız da hayattan keyif almakta zorlanmaya başlarsınız.

Katılımevim’de Faizsiz Ev Alma Fırsatları

Bir eve tamamen sahip olduğunuz an kendinizi gelecek için güvende ve mutlu hissetmeye başlarsınız. Katılımevim, işte bu duygudan mahrum kalmadan bir hayat sürdürmenizi sağlayabilmek için yola çıkan bir tasarruf finansman şirketidir. Temel amacı insanlar arası dayanışmayı güçlendirmek olan bu şirket, karşılıklı güvene dayalı bir ödeme prensibine sahiptir.

Kimseyi yaşadığı standart hayat şartlarından uzaklaştırmadan, büyük borç ve faizlere mecbur bırakmadan ev sahibi yapma amacıyla kurulan Katılımevim fazisiz ev alma sistemini geliştirerek hayata geçirmiştir. Katılımevim’in oluşturduğu bu tasarruflu finansman sistemi ile hayal ettiğiniz evin içinde alım gücünüzü düşürmeden yaşama şansı elde edebilirsiniz.

Yüksek Faizler Ödemeden Geleceğe Yatırım Yapın

Sadece ev sahibi olmak için değil aynı zamanda geleceğe yatırım yapmak için de katılabileceğiniz Katılımevim, sunduğu faizsiz ödeme planlarıyla paranızı değerlendirebileceğiniz güvenilir bir yatırım şirketidir. Evinizi değiştirmek, ev sahibi olarak kira ödemekten kurtulmak veya gelecek için sağlam bir adım atmak istiyorsanız Katılımevi’nin sunduğu yatırım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Tasarruf finansman yöntemi uygulamak için oldukça güçlü bir şirket yapısına sahip olmak gereklidir. Katılımevim, faizsiz ev alma şirketleri arasında güvenilirliğini kanıtlamış bir kurum olarak faaliyete geçtiği günden beri birçok aileye umut olmuştur.

Geleneksel faiz yaptırımlarını reddederek kişiye özel plan ve çekilişli plan seçenekleriyle herkesin ev sahibi olabilmesi için çalışmaktadır.

Faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi sorusuna müşteri deneyimleriyle cevap veren Katılımevim’e üye olmanız durumunda istediğiniz evi seçip ödeme yöntemi belirleyebilir ve ev sahibi olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM